O nas

Witaj!

Cieszymy się, że do nas trafiłeś. Zapraszamy Cię do skorzystania z Lex2Lex – narzędzia, które ma zrewolucjonizować współpracę prawników.

Przeszliśmy długą drogę, która doprowadziła nas do momentu, kiedy możemy zaproponować Ci współtworzenie z nami społeczności Lex2Lex i rozwijanie naszego narzędzia. Pozwól, że w kilku słowach opowiemy Ci naszą historię.

Pracujemy w branży prawniczej już kilkanaście lat. W trakcie naszych wielu spotkań, licznych konferencji i niezliczonych rozmów z przedstawicielami różnych gałęzi środowiska prawniczego wielokrotnie pojawiał się problem braku narzędzia pozwalającego na łatwe i bezpieczne nawiązywanie współpracy między prawnikami. Każdy profesjonalny pełnomocnik zmaga się z tymi samymi problemami związanymi z koniecznością bezpiecznego, a jednocześnie szybkiego zlecania spraw w odległych miejscach, czy też podzlecaniem spraw innym prawnikom, w sposób, który pozwoliłby oszczędzić czas i koszty. Sam pewnie też nie raz zastanawiałeś się, kto jest „po drugiej stronie” komputera czy słuchawki telefonu lub co stanie się z danymi, które wysyłam przez maila czy Facebook?

Podczas jednej z takich konferencji powstał pomysł utworzenia platformy, którą dziś przedstawiamy Państwu pod nazwą Lex2Lex. Naszą misją było zapewnienie branży prawniczej nowoczesnej platformy do komunikacji, która w szybki, wygodny i bezpieczny sposób pozwoli na współpracę niezależnie od kilometrów dzielących nas od siebie

Zadania stworzenia prototypu takiego narzędzia podjął się adwokat Daniel Gramatowski. To pod jego nadzorem, przy współpracy specjalistów z branży IT z adwokatami, radcami prawnymi, rzecznikami patentowymi, doradcami podatkowymi i aplikantami, powstała dedykowana branży prawniczej platforma Lex2Lex.

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy otwieramy przed Tobą możliwość współtworzenia w programie otwartych testów z łatwego w obsłudze narzędzia, które ma zapewnić użytkownikom:

  • Dostęp do szerokiej bazy kontaktów i szansę na rozwój kontaktów biznesowych;
  • Przejrzysty system do generowania zapytań i ofert;
  • Prosty i intuicyjny mechanizm nawiązywania współpracy, negocjowania warunków i zawierania umów;
  • Bezpieczny system transferu danych pomiędzy użytkownikami.

Dziś możesz dołączyć do nas i tworzyć Lex2Lex razem z nami.

Obecnie naszym celem jest rozwijanie naszej aplikacji poprzez udoskonalanie jej obecnych funkcji i dodawanie nowych. Chcielibyśmy zaprosić Cię do naszego otwartego, bezpłatnego programu testów, aby stworzyć narzędzie jakiego potrzebujesz.

Dołącz do społeczności Lex2Lex!

Zacznij korzystać z Lex2Lex

darmowa rejestracja bezpłatne zamieszczanie ogłoszeń