FAQ

Masz pytania?

Poniżej postaramy się odpowiedzieć na wszelkie zapytania. W razie dodatkowych wątpliwości zachęcamy do kontaktu z administratorem strony contact@lex2lex.com

Co to jest Lex2Lex?
Lex2Lex jest intuicyjnym, łatwym w obsłudze i przyjemnym w designie narzędziem, które dzięki swoim funkcjonalnościom pozwala nawiązać nieograniczone kontakty oraz skutecznie realizować projekty z kancelariami i prawnikami z kraju i zagranicy.
Do czego służy Lex2Lex?
Poprzez platformę szybko i precyzyjnie wyszukasz partnerów do współpracy. Masz dostęp do nieograniczonej liczby zleceń. Bezpłatnie dodasz oferty pracy. Możesz tworzyć międzynarodowe projekty i sieci kontaktów.
Dla kogo jest Lex2Lex?
Lex2Lex powstał z myślą o firmach prawniczych i osobach wykonujących zawody prawnicze, aby służyć wsparciem w ich codziennej pracy, poprawiać jakość świadczonych przez nich usług i pomagać w zaspokajaniu międzynarodowych ambicji ich klientów.
Jakie możliwości daje Lex2Lex?
Kancelarie dostrzegają, że zagadnienia prawnicze stają się coraz bardziej złożone, rozległe oraz wymagają niekiedy specjalistycznej wiedzy z danej dziedziny branży gospodarczej czy doświadczenia w obcej dla nich jurysdykcji. Lex2Lex pomaga w nawiązywaniu współpracy z partnerami o właściwych kompetencjach, jakich akurat potrzebują nasi członkowie.
Dlaczego warto korzystać z Lex2Lex?
Dzięki Lex2Lex każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość załatwiać sprawy zdalnie. Platforma jest świetnym miejscem, aby nawiązać atrakcyjne relacje do współpracy. Nasze narzędzie zrzesza prawników, kancelarie oraz radców prawnych z całego kraju i świata.
Jak mogę zostać użytkownikiem systemu?
Lex2Lex jest dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników - w trosce o bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie systemu. Rejestracja jest bardzo prosta, wystarczy tylko kilka kroków.
Czy rejestracja w Lex2Lex jest darmowa?
Dołączenie do sieci Lex2Lex nie wymaga uiszczenia żadnej opłaty wpisowej, nie będziemy też pobierać żadnych stałych składek za członkostwo. Oferujemy całkowicie darmowy dostęp do serwisu i jego funkcjonalności.
Czy w każdej chwili można zrezygnować z członkostwa w sieci Lex2Lex?
Rezygnując z członkostwa stracisz dostęp do atrakcyjnych zleceń zamieszczanych przez innych użytkowników naszej społeczności, którzy w każdej chwili mogą szukać partnera do współpracy w Twojej lokalizacji i z Twoimi kompetencjami.
Czy Lex2Lex obejmuje tylko Polskę?
Platforma ma międzynarodowy zasięg. Lex2Lex to narzędzie dla wszystkich firm prawniczych, które myślą o wspieraniu swoich klientów również w ich międzynarodowych przedsięwzięciach i to bez otwierania kosztownych zagranicznych biur czy dołączania do międzynarodowych organizacji.
W jaki sposób można komunikować się z innymi użytkownikami?
W serwisie działa poczta wewnętrzna, umożliwiająca wysyłanie, odbieranie i archiwizowanie wiadomości prywatnych pomiędzy prawnikami. Dzięki temu możliwe staje się budowanie sieci kontaktów i korzystanie z nich w różnych okolicznościach świadczenia usług prawnych. To baza danych, którą tworzą sami użytkownicy naszego serwisu.
Czy Lex2Lex pośredniczy w szukaniu pracy?
Lex2Lex udostępnia możliwość dodawania ofert pracy (ogłoszeń o pracę) oraz znajdowania odpowiednich kandydatów na stanowisko. Jednocześnie informujemy, że serwis Lex2Lex nie zajmuje się szukaniem pracy dla poszczególnych kandydatów. My udostępniamy narzędzie, ale działanie należy do Państwa.
Jak dodać ofertę pracy?
Dodanie oferty pracy jest możliwe po zalogowaniu się na platformę. Z lewej strony znajduje się zakładka "Oferty pracy". Po kliknięciu w nią, na dole strony ukaże się link "Nowa oferta pracy". Należy kliknąć w link i uzupełnić formularz, który się pojawi.
Jak dodać zapytanie?
Dodanie zapytania jest możliwe po zalogowaniu się na platformę. Z lewej strony znajduje się zakładka "Zapytania". Po kliknięciu w nią, na dole strony ukaże się link "Dodaj zapytanie". Po jego kliknięciu można zadawać pytania, uzupełniając formularz. Można ustawić widoczność zapytania tylko dla kilku wybranych przez siebie użytkowników albo opublikować je jako ofertę publiczną, dostępną dla wszystkich zarejestrowanych.
Nie pamiętam hasła. Jak mogę je odzyskać?
W formularzu logowania, obok pola "Zaloguj się", widoczny jest link "Zresetuj je tutaj". Należy kliknąć w niego i następnie podać maila, na którego zostało założone konto. Po chwili na Twoją pocztę przyjdzie link dostępu z dalszymi wskazówkami odnośnie zresetowania hasła. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy: contact@lex2lex.com.
Nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas a postaramy się jak najszybciej
odpowiedzieć na Twoje pytanie.
contact@lex2lex.com

Zacznij korzystać z Lex2Lex

darmowa rejestracja bezpłatne zamieszczanie ogłoszeń