FAQ

Masz pytania?

Poniżej postaramy się odpowiedzieć na wszelkie zapytania. W razie dodatkowych wątpliwości zachęcamy do kontaktu z administratorem strony contact@lex2lex.com

Co to jest Lex2Lex?
Lex2lex jest intuicyjnym, łatwym w obsłudze i przyjemnym w designie narzędziem, które dzięki swoim funkcjonalnościom pozwala nawiązać nieograniczone kontakty i skutecznie realizować projekty z kancelariami i prawnikami z kraju i zagranicy.
Do czego służy Lex2Lex?
Poprzez platformę szybko i precyzyjnie wyszukasz partnerów. Masz dostęp do nieograniczonej liczby zleceń. Bezpłatnie dodajesz oferty pracy. Możesz tworzyć międzynarodowe projekty.
Dla kogo jest Lex2Lex?
Lex2lex powstał z myślą o firmach prawniczych i osobach wykonujących zawody prawnicze, aby służyć wsparciem w ich codziennej pracy, poprawiać jakość świadczonych przez nich usług i pomagać w zaspakajaniu międzynarodowych ambicji ich klientów.
Jakie możliwości daje Lex2Lex?
Kancelarie dostrzegają, że zagadnienia prawnicze stają się coraz bardziej złożone, rozległe, i wymagają niekiedy specjalistycznej wiedzy z danej dziedziny branży gospodarczej czy doświadczenia w obcej dla nich jurysdykcji. Lex2Lex pomaga w wyszukiwaniu partnerów o właściwych kompetencjach jakich akurat potrzebują nasi członkowie.
Dlaczego warto korzystać z Lex2Lex?
Dzięki lex2lex każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość załatwiać sprawy zdalnie. Jest świetnym miejscem, aby nawiązać atrakcyjne relacje biznesowe. Nasze narzędzie zrzesza prawników, kancelarie oraz radców prawnych z całego kraju i świata.
Jak mogę zostać użytkownikiem systemu?
W trosce o bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie systemu Lex2Lex jest dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Rejestracja jest bardzo prosta wystarczy tylko kilka kroków.
Czy rejestracja Lex2Lex jest darmowa?
Dołączenie do sieci Lex2Lex nie wymaga uiszczenia żadnej opłaty wpisowej, nie będziemy też pobierać żadnych stałych składek za członkostwo. Oferujemy całkowicie darmowy dostęp do serwisu i jego funkcjonalności.
Czy w każdej chwili można zrezygnować z członkostwa w sieci Lex2Lex?
Dołączenie do sieci Lex2Lex nie wymaga uiszczenia żadnej opłaty wpisowej, nie będziemy też pobierać żadnych stałych składek za członkostwo. Oferujemy całkowicie darmowy dostęp do serwisu i jego funkcjonalności.
Czy Lex2Lex obejmuje tylko Polskę?
Platforma ma międzynarodowy zasięg. Lex2Lex to narzędzie dla wszystkich firm prawniczych, które myślą o wspieraniu swoich klientów również w ich międzynarodowych przedsięwzięciach i to bez otwierania kosztownych biur czy dołączania do międzynarodowych sieci.
W jaki sposób można komunikować się z innymi użytkownikami?
W serwisie działa poczta wewnętrzna, umożliwiająca wysyłanie, odbieranie i archiwizowanie wiadomości prywatnych pomiędzy prawnikami. Dzięki temu możliwe staje się budowanie sieci kontaktów i korzystanie z nich w różnych okolicznościach świadczenia usług prawnych. To taka baza danych, którą tworzą użytkownicy naszego serwisu.
Czy Lex2Lex pośredniczy w szukaniu pracy?
Lex2Lex udostępnia możliwość dodawania ogłoszeń o pracę oraz znajdowania odpowiednich kandydatów na stanowisko. Jednocześnie zwracamy uwagę, że serwis Lex2Lex nie zajmuje się szukaniem pracy dla poszczególnych kandydatów. Stawiamy dla Ciebie pierwszy krok, Ty musisz wykonać drugi.
Jak dodać ogłoszenie o pracę?
Dodanie ogłoszenia o pracę jest możliwe po zalogowaniu na platformę. Z lewej strony jest zakładka "oferty pracy" najeżdżamy, następnie na dole strony ukaże się link " nowa oferta pracy" klikamy i uzupełniamy.
Jak dodać zapytanie?
Dodanie zapytania jest możliwe po zalogowaniu na platformę. Z lewej strony jest zakładka "zapytania" najeżdżamy, następnie na dole strony ukaże się link "dodaj zapytanie" klikamy i można zadawać pytania. Można ustawić widoczność tylko dla zarejestrowanych użytkowników lub zrobić ofertę publiczną.
Nie pamiętam hasła jak je odzyskać?
Obok pola "zaloguj się" widnieje napis "zresetuj hasło". Należy kliknąć w napis, następnie podać maila na którego zostało założone konto. Po chwili na Twoją pocztę przyjdzie link dostępu z dalszymi wskazówkami odnośnie zresetowania hasła. W razie dalszych problemów prosimy o kontakt mailowy contact@lex2lex.com.
Nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas a postaramy się jak najszybciej
odpowiedzieć na Twoje pytanie.
contact@lex2lex.com

Zacznij korzystać z Lex2Lex

darmowa rejestracja bezpłatne zamieszczanie ogłoszeń