Nowe narzędzie do współpracy

Poznaj produkt.

Innowacyjna platforma komunikacji prawniczej dla radców prawnych i adwokatów.

Lokalny potencjał. Międzynarodowy zasięg.

Lex2Lex to narzędzie dla wszystkich firm prawniczych, które myślą o wspieraniu swoich klientów również w ich międzynarodowych przedsięwzięciach i to bez otwierania kosztownych zagranicznych biur czy dołączania do międzynarodowych sieci.

Brak składek członkowskich

Dołączenie do sieci Lex2Lex nie wymaga uiszczania żadnej opłaty wpisowej, nie będziemy też pobierać żadnych stałych składek za członkostwo. Oferujemy całkowicie darmowy dostęp do serwisu i jego funkcjonalności.

Unikalne kompetencje

Kancelarie dostrzegają, że zagadnienia prawnicze stają się coraz bardziej złożone, rozległe i wymagają niekiedy specjalistycznej wiedzy z danej dziedziny branży gospodarczej czy doświadczenia w obcej dla nich jurysdykcji. Lex2Lex pomaga w wyszukiwaniu partnerów o właściwych kompetencjach jakich akurat potrzebują nasi członkowie.

Wielkość nie ma znaczenia

Współczesna branża prawnicza to nieustanna rywalizacja o jak najlepszą jakość obsługi klienta. Niewielkim kancelariom coraz trudniej konkurować z ofertą wielkich korporacji. Lex2Lex daje odpowiednie zaplecze w postaci dostępu do szerokiego grona specjalistów i możliwość zdobywania międzynarodowego doświadczenia by nawet najbardziej kameralne i niezależne firmy prawnicze mogły rozwijać swój potencjał i sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Skuteczne narzędzie

Lex2Lex jest intuicyjnym, łatwym w obsłudze i przyjemnym w designie narzędziem, które dzięki swoim funkcjonalnościom pozwala nawiązywać nieograniczone kontakty i skutecznie realizować projekty z kancelariami i prawnikami z kraju i zagranicy.

Zacznij korzystać z Lex2Lex

darmowa rejestracja bezpłatne zamieszczanie ogłoszeń